Tema sai sünnitamise eest palka
Vanemapalk on sünnitusteenuse ostmine kõrgepalgalistelt naistelt, sest laste vajadused on samad aga nende vanemate palganumbrist sõltub kui rikkalikult nad elavad. Annika Arras viskus ühe EPL-i artikli juures selle süsteemi kaitsele:
Kas te just praegu ütlesite, et minu nelja ja poole aastane tütar on süveneva arengupeetusega?! Ja samamoodi kõik need väikesed lapsed ehk vanemahüvitise põlvkond, keda ca 70tuh ringis on, et ka nemad on süveneva arengupeetusega? /…/ Mitte kellelgi, ei teil ega kellelgi teisel pole ühtegi moraalset õigustust nimetada armastusest sündinud Eestimaa kodanikke arengupeetusega põlvkonnaks.
https://www.epl.ee/arvamused/1054
Sellise valuliku reageeringu põhjustas mitte emaks olemine, vaid Reformierakonna liikme pilet (sündinud 13.12.1979, liige 02.04.2004, vanemahüvitis kehtestati 2004.-st). Loomulikult tunneb ta mõnu sellest, et Eesti Vabariigi sotsiaaltoetustest 2,3 miljardit läheb vanemahüvitiseks ning vaevalt 1 miljard kõigiks muudeks sotsiaaltoetusteks.
Õnneks on olemas Eriti Reformierakondlik Ringhääling (ERR.ee), mille uudistes näidatakse Reformierakonna liikmeid üsna järjekindlalt. See ongi kõige parem kanal üldse valitsusliidu tegemistega kursis olemiseks.
Selline on Annika Arras tavaelus, pildil, ETV-s
Ja üks pilt natuke lähemalt
Annika, arengupeetusega lapse eest saad samasuurt vanemapalka kui terve lapse sünnitamise korral. Ma üldse ei saa aru, kus oli see õrn koht, mille peale EPL-i kommentaariumis nii valulikult kiljatasid. Mõtle parem selle peale, kuidas sinu tütar saaks hakkama kui tal enam ema ei ole. Vali hoopis ohutuma hobi. Viimastel aastatel on langevarjuritega olnud mitmeid õnnetusi, alates kahe langevarju kokku keerdumise tõttu surma saamisest kuni lennuki tiivikusse kõndimiseni.
Annika EPL-i kommentaar ka väikse pildina (kunagi ei tea, mis veebis ära kustutatakse):